Editoriál 02/10

martina_nevolnaTento semester sme sa na hodine angličtiny učili, že smiech má liečivé účinky. Neviem síce, čo je na tom pravdy, pretože ja sa usmievam často a už vyše mesiaca som chorá. Na mňa možno táto teória neplatí, no odradiť sa určite nenechám, pretože dôvodov na úsmev mám viac než dosť.

Jedným z nich je aj úspech nášho časopisu na súťaži Štúrovo pero. Hovorí sa, že samochvála smrdí, mne však vôbec nie. Preto tým, ktorí sa s nami ešte nestihli tešiť, oznamujem, že sme získali skvelé 2. miesto. Toto umiestnenie našu redakciu motivovalo ešte viac a pevne verím, že s naším zlepšovaním budete spokojní aj vy.

Čo ma však teší zo všetkého najviac, je blížiace sa leto. V nasledujúcich mesiacoch sa chystám stať sebcom a nemyslieť na svetový mier či záchranu ohrozených druhov zvierat. Moje telo i duša si po vyčerpávajúcom roku žiadajú extrémny dopyt bláznivých stanovačiek, skvelej hudby na festivaloch, večerných posedení s priateľmi či nejakej tej exotickej dovolenky. A keďže sa už toľko rozpráva o nepriaznivej situácii absolventov VŠ na trhu práce, prifarbím si životopis aj novou letnou brigádou. Raz niekde na pracovnom pohovore možno budem argumentovať o mojej vytrvalosti práve skúsenosťami čašníčky…

Prajem teda aj vám krásne, nezabudnuteľné a pracovne úspešné leto. Vychutnajte si ho na maximum, odviažte sa, bláznite sa a načerpajte hlavne veľa pozitívnej energie do ďalšieho štúdia.

Martina Nevolná

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.