Dvojnásobné Posla(de)nie

Vysokoškolské divadlo VYDI odohralo v stredu 17. novembra v Univerzitnom tvorivom ateliéri dve premiéry autorskej inscenácie Vladimíra Salaya – Posla(de)nie.

Režisérsky sa pod dielo podpísali Ľubomír Šiška, Eva Priečková a Lenka Lukačovičová, ktorým asistoval vedúci divadla VYDI, docent Miroslav Ballay. Obe predstavenia zožali u publika úspech a ani autor hry Vladimír Salay po skončení neskrýval nadšenie. Členom divadla povedal: „Výsledok stál za to. Slovám, ktoré som dal na papier, ste vdýchli život. Cítim radosť a údiv.” Termíny repríz si môžete nájsť na www.vydi.eu.sk alebo na stránke Univerzitného tvorivého ateliéru na Facebooku.

autor článku: Lukáš Božik