Súťaž „Ako pomohli eurofondy môjmu regiónu“

Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR,  sekcia koordinácie fondov EÚ, v spolupráci so Zastúpením Európskej Komisie v SR / Representation of the European Commission in Slovakia,  vyhlasuje súťaž s názvom  „Ako pomohli eurofondy môjmu regiónu“. Súťaž je určená študentom stredných a vysokých  škôl a svojím obsahom je zameraná na už uskutočnenú pomoc z prostriedkov EÚ.  Táto súťaž bude prebiehať od 3. októbra do 30. októbra 2011.

Súťaž je rozdelená do dvoch kategórií a to kategória ESEJ a kategória VIDEO SPOT. Pre vysokoškolákov je určená kategória VIDEO SPOT:

Súťaže sa môžu zúčastniť študenti všetkých vysokých škôl zo Slovenskej republiky. Táto kategória súťaže je zameraná na individuálnom audiovizuálnom spracovaní  a originálnom  zviditeľnení finančnej pomoci zo štrukturálnych fondov EÚ v regiónoch.

Počet prihlásených prác od jedného autora  je limitovaný na jeden originálny audiovizuálny spot alebo sériu spotov s jednotnou témou.

Rozsah zasielaných prác: maximálne 60 sekúnd alebo séria troch spotov.

Povolené formáty:

Mini – DVDVCam – BetaCam
Okrem toho bude nevyhnutné zaslať 2 kópie Master vo formáte DVD. Zároveň organizátor vyžaduje, aby  k videu bola priložená verzia reklamného videa pre internet, ktorá môže byť realizovaná v jednom z nasledujúcich formátov: Macromedia Flash, Real Video, Windows Media Video , AVI a DIVX.

Viac informácií je uvedených v štatúte súťaže, ktorý je umiestnený na stránke http://www.nsrr.sk/.

Príspevky spolu s prihlasovacím formulárom môžu  študenti vysokých škôl posielať do 30. októbra 2011  na poštovú adresu:
Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR
sekcia koordinácie fondov EÚ
oddelenie informovanosti a publicity
Nám. Slobody 6
P. O. BOX 100
810 05 Bratislava 15

Obálku je potrebné označiť heslom: Neotvárať – Súťaž – Ako pomohli eurofondy môjmu regiónu – Kategória VIDEO SPOT

Výsledky súťaže budú zverejnené na internetovej stránke http://www.nsrr.sk/ najneskôr 8. decembra 2011.

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.