Relax v Park Hoteli Tartuf si užije…

Park Hotel Tartuf 5… niekto z našich čitateľov, kto správne zodpovedal jednoduchú otázku, kedy bol postavený kaštieľ, ktorý je súčasťou Park Hotela Tartuf. Vedeli ste?

Park Hotel Tartuf, ktorý v týchto dňoch ponúka zľavu pre všetkých absolventov oslavujúcich promócie, venoval čitateľom Občasu nečasu zaujímavú cenu – vstup do krytého bazénu s vírivkou na 1 hod. pre 2 osoby a konzumáciu v bare, reštaurácii alebo kaviarni v hodnote 10 EUR. Stačilo zodpovedať jednoduchú otázku, kedy bol postavený beladický kaštieľ, ktorý je dnes súčasťou hotela.

Správna odpoveď je: rok 1820.

Zo všetkých správnych odpovedí, ktoré ste nám zaslali, sme vyžrebovali výherkyňu, ktorou je

Emília Kuľandová

Blahoželáme!

Ostatným súťažiacim ďakujeme za priazeň a prajeme veľa šťastia v ďalších súťažiach, ktoré pre vás pripravujeme. 🙂