DAB: Neseďme doma!

logo-dabZimné mesiace prinášajú rýchlo sa končiace dni a skoré večery. A to je čas aj príležitosť stretnúť sa so svojimi blízkymi a známymi v príjemnom prostredí divadelných sál. V spoločnosti milých ľudí, odľahčených príbehov a zaujímavých divadelných inscenácií. Zabudnite aspoň na malú chvíľu na každodenné starosti, na predvianočný zhon a na svoje problémy! Príďte sa sviatočne naladiť, uvoľniť, zabaviť! Zavítajte do Divadla Andreja Bagara v Nitre načerpať pozitívnu energiu! A ponuka?

11. decembra (utorok) SLADKÁ CHARITY
muzikál – príbeh o hľadaní lásky s kompletným hereckým súborom nitrianskeho divadla

15. decembra (sobota) DVOJITÁ REZERVÁCIA
bláznivá komédia o manželskej nevere, záletníkoch a šťastnom konci

19. decembra (streda) SKOK Z VÝŠKY
divadelná šou Evy Pavlíkovej so živou hudbou, gréckymi pesničkami a spomienkami na letné chvíle našich dovoleniek

20. a 21. decembra (štvrtok, piatok) VŠETKO ZA NÁROD
posledné predstavenia vtipný pohľad na Slovákov v dramatizácii novely B. Slančíkovej Timravy

22. decembra (sobota) TESTOSTERÓN aj BOLA RAZ JEDNA TRIEDA
najúspešnejšia komediálna „pánska jazda”, pri ktorej sa dozviete o ženách aj o mužoch viac, než ste si mysleli – a pritom sa skvele zabavíte alebo humorný výlet do školských lavíc

MEDZI SVIATKY alebo VIANOČNÉ DARČEKY
Dosť bolo televízora, dosť bolo svokry, dosť bola zemiakového šalátu! Vyráža sa do divadla!

27. decembra (štvrtok) o 18.30 hod. PREFÍKANÁ VDOVA

27. decembra (štvrtok) o 18.30 hod. KOREPETÍTOR

28. a 29. decembra (piatok a sobota) o 18.30 hod KTO JE TU RIADITEĽ?

SILVESTER V DIVADLE
Dobre sa naladiť, najideálnejší štart do silvestrovskej zábavy!Komediálny prípitok k silvestrovskej noci!Nová komédia Carla Goldoniho PREFÍKANÁ VDOVA 31. decembra o 16.30 hod.!

NESEĎME DOMA! PRÍĎTE DO DIVADLA!
Viac informácií na www.dab.sk.

TS