Editoriál 03/12

Lenka KáčerováSlovné spojenie „chudobný študent“ sa v dnešnej dobe skloňuje relatívne často. Stravujeme sa lacno, nakupujeme vo výpredajoch a radi využívame študentské zľavy. Mnoho z nás sa však snaží popri štúdiu si aj privyrábať. Najčastejšie dokladáme tovar v supermarketoch, obsluhujeme v kaviarňach či iných podnikoch, prípadne niečo doučujeme. Existujú však aj brigády, ktoré nezapadajú do konceptu tých klasických, no sú o to zaujímavejšie. Vypátrali sme pre vás niekoľko kurióznych brigád a študentov, ktorí si nimi skutočne zarábali, respektíve stále zarábajú. S nami nahliadnete do erotického salónu, do mysle promotérok, luxusného sexshopu, navštívite livechat a bar a niečo vám povieme aj o testovaní liekov. To všetko a oveľa viac v našom špeciáli Kuriózne brigády.

Okrem toho sme pre vás pripravili už klasickú dávku kultúry z Divadla Andreja Bagara a Starého divadla Karola Spišáka. Predstavíme vám ďalších hercov, ale aj šikovných študentov UKF a na hollywoodsky život sa pozrieme hneď dvakrát, no vždy inak.

Nech už si zarábate peniaze akokoľvek, prajeme vám príjemné čítanie!

Lenka Káčerová
zástupkyňa šéfredaktoriek

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.