Brigáda v sexshope: „Brala som to ako prácu v butiku“

letna-brigada-trochu-inak-sexshopJednoznačne zaujímavý zážitok má aj študentka, ktorá si odkrútila pár mesiacov v sexshope. Ako priznala exkluzívne pre Občas nečas, nehodili ju hneď „do éteru”. Prv, než sa začala venovať tejto možno nezvyčajnej práci, zúčastnila sa povinného školenia.

ĎALŠIE KURIÓZNE BRIGÁDY: Brigádujem – testujem. Zn. lieky

Áno, aj pri takejto forme zárobku musíte byť zaškolení. Aby ste dokonale poznali materiály a vedeli, čo vlastne predávate. „Na začiatok som musela ísť na školenie priamo do predajne, kde ma oboznamovali s výrobkami. Záležalo im na tom, aby som vedela všetky podrobnosti,” hovorí študentka, ktorá si nepraje byť menovaná. Ďalej dodáva, že vzhľadom k tomu, že to bola luxusná predajňa a nie klasický sexshop, nebrala túto prácu ako podradnú. Prirovnávala ju skôr k práci v nejakom butiku. „Ceny boli poriadne mastné, no napriek tomu bola predajňa neustále plná ľudí. Ja osobne som sa veľmi čudovala, koľko ľudí sem chodí nakupovať. Niektorí boli ochotní dať za jeden nákup aj 500 €. Dokonca boli i stálymi zákazníkmi!” Skonštatovala, že táto práca bola pre ňu jednoznačne zaujímavá a okrem skúseností jej dala i veľa zábavy a, samozrejme, slušný zárobok.

ČÍTAJTE AJ: Letná brigáda trochu inak

autorka článku: Veronika Mráziková