Tajomstvo prirodzenej stravy

Zaujíma ťa tajomstvo prirodzenej stravy, celistvé poľnohospodárstvo alebo kuchynská alchýmia? Že nevieš, čo to vlastne je?

strava

Tak sa príď pozrieť zajtra (9.4.2014) o 14.00 hod. do Univerzitného tvorivého ateliéru na ŠD UKF Nitra (ul. Slančíkovej 1). Starešina kmeňa Hopi Roy Littlesuna sa pokúsi podať posolstvo nielen o celistvom poľnohospodárstve, alchýmii v kuchyni, ale aj o Učení Jedného Srdca a o tom, ako vystúpiť z Matrixu a vstúpiť do Jednoty.

Hopiovia sú potomkovia Mayov, ktorí už niekoľko storočí nesú duchovný odkaz a snažia sa odpovedať na otázky kto sme, kam kráčame a akú úlohu na tejto ceste zohráva strava.

Ak ťa teda omrzel vyprážaný rezeň či smotanová zmrzlina, príď si vypočuť posolstvo, ktoré Roy Littlesuna v rámci svojho prednáškového turné po Slovensku príde šíriť aj do Nitry.

občas nečas hlasovanie

autorka: Lucia Šimová