Desať rokov súťaže Cirkulátor

Cirkulátor 2014 je jubilejným menom pre medzinárodnú súťaž v reklamnej tvorbe – Cirkulátor, ktorú vytvorili a stále v jej raste pokračujú študenti marketingovej komunikácie a reklamy Univerzity Konštantína v Nitre. Práve z tohto dôvodu si my, mentori súťaže, prajeme, aby tradícia v spojení Cirkulátor a desaťročie nepredstavovala len tradičné zvyky. Naším heslom je: „Tradícia v mene revolúcie!“

CIRKULÁTOR2014Desiaty ročník súťaže Cirkulátor v sebe zahŕňa desať rokov, desiatky víťazov a zároveň príliv nových talentov do fachu marketingu a reklamy. V tomto trende naďalej pokračujeme. Takisto pokračujeme v kvalite pri realizácii, profesionálnosti v komunikácii, spravodlivosti pri hodnotení prác a najmä v podávaní stupienka tým, ktorí vedia, čo chcú a svoj know-how dokážu dobre predať.

Tradícia revolúcie nás však naučila nestáť a pokračovať v rezkom kroku s dobou, preto vám so širokým úsmevom oznamujeme, že náš/váš Cirkulátor mení svoje logo. A keďže zmena je revolučná a revolúcia si nepýta pravidlá, rozhodli sme sa pre rezolútne vyhlásenie: „No theme, pure Cirkulátor!“ Úvodné entrée máme za sebou, teraz už len menšia mnemotechnická pomôcka pre všetkých, ktorí chcú byť zainteresovaní v skutočnosti vyššie ospevovanej:

1. Sleduj blog cirkulator.tumblr.com a hoď páčik na Facebooku  www.facebook.com/cirkulator
  2. Zbytočne nerozmýšľaj, či ti sadne téma, žiadna nebude 😉
  3. Povedz o nás aj kamošom za hranicami, sme predsa medzinárodná súťaž
  4. Príď na workshopy dňa 12. 11. 2014 a pohearuj speakrov
  5. V nedeľu 30. 11. 2014 povedz mamine, že namiesto šniclov chceš kafé – je DEADLINE
  6. Modli sa k porotcom z agentúr Triad, MUW Saatchi & Saatchi a Istropolitana Ogilva, vyberajú štyroch nominantov a jedného víťaza z každej kategórie
  7. Pekne sa obleč, nie len preto, že na GALAVEČERi – 10. 12. 2014 – zvíťazíš, predstavíme ti hviezdu, nové logo
  8. Na prelome dňa a noci z 10. na 11. 12. 2014 skoč na tancovačku v Nitrianskom klube: After afterparty budete už pár, nie len ty.
  9. A keď budú všetky tieto body desaťkrát cirkulovať v tvojej mysli, zistíš, že Cirkulátor 2014 to pre teba istí.

Za organizačný tím Cirkulátor Bronislava Štefundová