To najlepšie, čo sa za rok 2015 na ON objavilo

Blíži sa koniec roka, a preto sme začali aj my v redakcii sumarizovať. Rozhodli sme sa ešte raz dať hlavy dokopy a priniesť vám tie najlepšie články, ktoré ste u nás mohli v priebehu roka 2015 vidieť. Prajeme vám príjemné čítanie a dúfame, že vám rovnako kvalitný (ak nie lepší) obsah budeme prinášať aj naďalej.

Najlepšie rozhovory

Tento rok u náš vyšlo veľa dobrých rozhovorov. Pravidelne pomocou nich predstavujeme hercov z Divadla Andreja Bagara, no tiež ste u nás mohli vidieť rozhovory s hudobníkmi, autormi alebo aj s vami – šikovnými študentmi.

Herec Juraj Ďuriš: Toto divadlo ma robí šťastným

Kedysi si myslel, že bude atlétom, a keby si mal vybrať povolanie znovu, chcel by byť lekárom. Teraz je však Juraj Ďuriš stálou súčasťou tímu DAB (2)

Kuko z Horkýže Slíže: Čím väčšia blbosť, tým lepšie

Kuko BEZ POPISKU

Patrik Herman je novou tvárou katedry žurnalistiky. Čo ho priviedlo na UKF?

Brian Terrero: Túžim po okamihu, keď budem držať v rukách svoj vlastný komiks

Brian Terrero

Najlepšie z najlepšieho

Okrem rozhovorov sme vám však počas tohoto roka priniesli aj veľa iného kvalitného obsahu. Bolo ťažké vybrať to najlepšie z najlepšieho, no nakoniec tu máte šesť textov, ktoré určite stoja za prečítanie.

S ruksakom do Thajska alebo ako lacno cestovať

Plavba na pláž, ktorú preslávil Leonardo DiCaprio vo filme The Beach. Dvojeurový vstup domáci využívajú na jej udržiavanie.

Oliver Jakubík: Človek, ktorý sa prispôsobuje svojmu okoliu, nebude úspešný

jakubík 2

Netypicky typickí

Tutoriál starého mládenca – ako na skladanie tričiek