Veľkonočné sviatky: Ktoré fakulty budú mať v utorok voľno?

Aj v tomto roku trápi mnohých študentov pred Veľkou nocou otázka, dokedy si budú môcť užiť voľné dni. O tom, ktorí dekani sa už k danej téme vyjadrili, vás informuje Občas nečas.

rabbit-555777_960_720

aktualizované 23. marca

Nie je žiadnym prekvapením, že rektor UKF Ľubomír Zelenický udelil celej univerzite voľno na štvrtok 24. marca. Voľno ohľadom utorka 29. marca však býva výsostne v kompetencii dekanov jednotlivých fakúlt. Oznamy na svojich stránkach už uverejnili FPV, FSS, deň bez školy navyše svojej fakulte udelili aj dekan FSVaZ Rastislav Rosinský a dekan FSS Attila Komzsík.

Podľa najnovších informácií sa na voľno môžu tešiť už aj študenti zvyšných dvoch fakúlt – FF aj PF.

Zmenám sa nevyhla ani naša knižnica. Jej dvere sa zatvoria vo štvrtok o 16:00 a opäť otvoria v utorok o 8:00.

Všetkým študentom prajeme príjemné veľkonočné sviatky 🙂

autor: Daniel Jurčík
foto: pixabay.com