Univerzita udelila mimoriadne štipendiá

Ak ste tajne dúfali, že by univerzita mohla finančne oceniť vaše úspešné mimoškolské aktivity alebo perfektné výsledky v štúdiu, zbystrite. Mimoriadne štipendium by už malo byť na svete a vám bolo navrhnuté, mali by ste dostať informáciu o tom, či vám ho univerzita pridelila.

money-1305135_1920
Foto: pixabay.com

Mimoriadne štipendium sa priznáva študentom, ktorí vynikajú svojou vedeckou, umeleckou či športovou činnosťou, úspešne reprezentujú univerzitu, dosahujú dlhodobo nadpriemerné študijné výsledky alebo zažiaria mimoriadne kvalitnou záverečnou prácou.

To, či dostanete pred letom príjemnú finančnú injekciu v podobe pohyblivej čiastky, sa dozviete prostredníctvom Akademického informačného systému. Po kliknutí na kolónku Štipendiá uvidíte, či u vás univerzita eviduje mimoriadne štipendium. Ak áno, gratulujeme!

autor: Matej Ondrišek