Kredit na stravovanie bude možné dobiť aj službou Viamo

Univerzita spúšťa zaujímavý projekt – kredit na obedy si od nového semestra budete môcť dobiť aj prostredníctvom služby Viamo.

Služba Viamo bola spustená v roku 2013 a slúži na zjednodušenie elektronických prevodov peňazí – menšie sumy je vďaka nej možné medzi osobami posielať len po zadaní telefónneho čísla príjemcu.

Platformu využívajú na Slovensku Tatra Banka, VÚB Banka a Zuno. Klienti týchto bánk si môžu po bezplatnej registrácii aplikáciu stiahnuť cez Google Play alebo Apple App Store.

viamo-logo-horizontal
Foto: viamo.sk

UKF zavádza spolu s ďalšími univerzitami možnosť dobíjania kreditu na stravu prostredníctvom Viamo. Platbu bude možné uskutočniť rýchlymi a jednoduchými krokmi: v aplikácii Viamo bude potrebné vybrať možnosť Platba firme a medzi školami následne vyhľadať našu univerzitu.

Ako identifikačné číslo študenta bude slúžiť šesťmiestne ID, nachádzajúce sa pod fotografiou na ISIC-u. Po zadaní zvolenej sumy platbu na záver potvrdíte PIN kódom vašej karty.

Kompletné informácie o univerzitnej novinke môžete nájsť vo vašom študentskom maile.

titulná foto: pixabay.com