Ako doobjednať prolongačnú známku ISIC?

Ak ste zo zápisu odchádzali so zvesenou hlavou, nezúfajte. Prolongančnú známku ISIC je možné objednať aj dodatočne.

V súvislosti s prolongačnými známkami urobila univerzita oproti minulému roku opatrenie v podobe predbežného dotazníka.

Nie všetci študenti ho však vyplnili, a tak sa na zápisoch objavilo mnoho smutných tvárí, ktoré po trpezlivom čakaní v rade napokon známku nedostali.

Zľavovú známku za 10 eur je však možné získať aj dodatočne.

Známku, predlžujúcu platnosť ISIC-u do septembra 2017, si môžete zakúpiť cez tento odkaz:

Po zadaní potrebných údajov by vaša známka mala byť doručená univerzite. Vyzdvihnúť si ju budete môcť v hlavnej budove na Triede Andreja Hlinku, a to konkrétne v univerzitnej pokladni.

titulná foto: autor

2 thoughts on “Ako doobjednať prolongačnú známku ISIC?

1. Ahoj, Ľubi. Podľa neoverených informácií už dostupná nebola, ale dnes sme kontaktovali vedenie, o odozve ohľadom tejto záležitosti budeme informovať.