Študenti FF môžu v AiS vyplniť dotazník, zhodnotia tak výučbu pedagógov v minulom akademickom roku

Vedenie filozofickej fakulty aj tento rok rozposlalo správu, v ktorej informuje o možnosti hodnotenia vyučujúcich za ich prácu v minulom akademickom roku. Študenti sa k dotazníku cez sekciu Administratívny systém v AiS. Dôležité je myslieť na to, že túto spätnú väzbu môžu vysokoškoláci odovzdať v čase od 19. septembra do 10. októbra.

UKF_2
Možnosti odpovedí na uvádzané otázky. Foto: AiS

Ako informovala v minulom roku Jarmila Jurová, prodekanka pre vzdelávanie v interných formách štúdia filozofickej fakulty, dotazník je úplne anonymný a má viesť k zlepšeniu kvality vzdelávania. V správe sa uvádza aj návod, ako sa dotazníku dostať a ako pri jeho vyplňovaní postupovať.