Začína semester, kedy je najbližšie voľno? – kalendár UKF

V utorok 19. 9. sa začína na UKF zimný semester. V krátkom článku prinášame komentovaný prehľad dátumov, ktoré by vás ako študentov mali zaujímať.

27. 9.  Októberfest – tradičný začiatok semestra, keď ešte nikoho netrápia zápočty, seminárne práce či skúšky.

1. 10. Zverejnenie tém záverečných prác – veľký súboj o najlepšie témy, ktorý má na svedomí množstvo rozhádaných spolužiakov.

1. 11. Sviatok všetkých svätých – prvý voľný deň počas semestra vychádza optimisticky na stredu.

7. 11. Predzápis na letný semester – nahádzanie predmetov na ďalší semester.

10. 11. Študentské dni nitrianskych univerzít – začínajú sa každoročné akcie, vrátane hokejového zápasu UKF – SPU. Podľa harmonogramu z oficiálneho webu UKF potrvajú do 24. 11.

17. 11. Deň boja za slobodu a demokraciu – ďalšie voľno taktiež vychádza na pracovný deň, konkrétne na piatok.

16. 12. Koniec semestra – krátky výdych.

18. 12. Začiatok skúškového a prihlasovanie na rozvrh – skutočne to bude len krátky výdych.

titulná foto: archív ON