VEDENIE

Šéfredaktorky:

Dana Bednárová

Dana Bednárová

Kontakt:

+421 907 173 137

danka.bednarova2310@gmail.com

obcasnecas.ukf@gmail.com

Kristína BielaKristína Biela

Kontakt:

+421 904 256 434

kristina.biela@gmail.com

obcasnecas.ukf@gmail.com

Šéfredaktorky vo funkcii pôsobia od letného semestra 2012/2013, kedy vo vedení vystriedali Dominiku Babulicovú a Lenku Káčerovú. Starajú sa o riadenie chodu redakcie a plnenie cieľov časopisu. Sú zodpovedné za organizovanie redakčných porád, manažujú jednotlivých redaktorov a zabezpečujú tematickú vyváženosť časopisu. Vykonávajú korekciu článkov po obsahovej, štylistickej, logickej a gramatickej stránke, v spolupráci s grafikmi sa kreatívne podieľajú na vizuálnej úprave časopisu. Ich úlohou je komunikácia s vydavateľom a vedením UKF, zodpovedajú za registráciu časopisu na Ministerstve kultúry SR a pridelenie ISSN kódu. Vedú policy dokument o všetkej činnosti časopisu a archív časopisu a zodpovedajú za technické vybavenie redakcie. Spravujú PR prostredníctvom fanstránky OBČAS NEČAS na sociálnej sieti Facebook, vedú PR a komunikáciu s partnermi časopisu. Pôsobia ako webmasterky webového derivátu časopisu a pripravujú edičný plán. Do časopisu pravidelne prispievajú vlastnými článkami.

Zástupkyňa šéfredaktoriek:

bohmerova_petraPetra Böhmerová

Kontakt:

bohmerova.petra@gmail.com

obcasnecas.ukf@gmail.com

Zástupkyňou šéfredaktoriek je od začiatku letného semestra 2012/2013, predtým pôsobila ako šéfredatorka časopisu. Je oprávnená a zároveň povinná zastupovať šéfredaktorky v ich neprítomnosti. Do jej kompetencií spadá inzercia a reklama v časopise a na internete. Zodpovedá za redakčné zápisy a tvorbu interných smerníc časopisu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.