Študentská pokrová liga už aj v Nitre

unipoker_logoTexas Hold’em ako variácia známej kartovej hry poker zažíva v ostatných rokoch enormný nárast popularity. A to nielen vo svete, ale už aj na Slovensku. Netýka sa to iba kamarátskych partičiek pri pive, ako huby po daždi rastú najmä pokrové kluby a herne. Od tohto akademického roka majú aj študenti v Nitre možnosť zapojiť sa do československej univerzitnej pokrovej ligy UNIpoker.cz.

UNIpoker.cz je pokrová liga určená pre amatérskych hráčov. Každý ročník trvá jeden semester a je kombináciou online a živých turnajov. Živé turnaje sa okrem Nitry hrávajú v Žiline, Trenčíne, Bratislave, Košiciach a deviatich českých mestách. Tí najlepší z každého mesta sa stretnú v Grand finále (64 hráčov), kde budú hrať o zaujímavé ceny, ktorými sú, okrem iného, vstupenky na profesionálne turnaje Českej pokrovej tour. Online turnaje sa hrajú každú nedeľu v podobe freerolu s dotáciou 100 €. Dvaja najúspešnejší online hráči mesiaca vyhrávajú vstupenku na Grand finále. Nie je nutné sa zúčastniť každého turnaja, keďže do rebríčka sa počítajú iba dve najlepšie umiestnenia v danom mesiaci. Živé turnaje v Nitre sa konajú raz za mesiac, vždy v utorok v Casinos Slovakia v obchodnom centre Max. Vstupné do turnaja je 10 € a platí sa na mieste. Celá suma ide na výhry, kasíno si neberie žiaden poplatok. Získať viac informácií a zaregistrovať sa môžete na stránke www.unipoker.cz.

autor článku: Michal Lukačovič

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.