Zúčastni sa školenia o interkulturalizme!

Centrum pre interkultúrny dialóg hľadá záujemcov o školenie “Peers for tolerance and diversity – Train the Trainer Seminar for anti-biased education” v Hüttene v Nemecku 3.-11. decembra 2011.

Školenie školiteľov “Rovesníci pre toleranciu a rozmanitosť” je založené na vzdelávacom programe Európskej organizácie pre rovesnícke školenia (European Peer Training Organisation  – EPTO). Jeho cieľom je príprava mladých lídrov  na realizáciu workshopov so zameraním na rôznorodosť, interkulturalizmus, anti-rasizmus a boj proti diskriminácii vo všeobecnosti.

Školenie organizuje Bildungswerk BLITZ e.V. v Nemecku v spolupráci s EPTO a partnerskými organizáciami z Írska, Rakúska, Maďarska, Holandska, Luxemburska a Slovenska.

Zúčastniť sa môžu záujemcovia o problematiku vo veku od 18 – 27 rokov, s dobrou znalosťou anglického jazyka, predchádzajúcimi skúsenosťami a záujmom o interkultúrne vzdelávanie a s chuťou ďalej pôsobiť ako školitelia.

Účastnícky poplatok pre študentov je 70 eur, grant programu Mládež v akcii pokrýva 70 % nákladov na cestu. CID pokryje časť týchto nákladov na základe individuálnej dohody s vybranými účastníkmi.

Úplnú výzvu a prihlášku nájdete na  www.cidsk.eu

tlačová správa

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.