Noc Divadiel v Divadle Andreja Bagara v Nitre

Dňa 19. novembra 2011 sa Divadlo Andreja Bagara zapojí do celoeurópskeho podujatia Noc divadiel, ktoré prezentuje divadlo tvorivým spôsobom v netradičnom časovom rámci. Podujatie sa každoročne koná vždy tretiu novembrovú sobotu vo viacerých slovenských divadlách súčasne. Túto sezónu sa do Noci divadiel zapojí na Slovensku 27 divadiel.

Koordinátorom podujatia je Divadelný ústav Bratislava. Divadlo Andreja Bagara v rámci Noci divadiel odohrá 19. 11. 2011 o 19.00 hod. muzikál Sladká Charity. Pred predstavením vstúpime z DAB do živého vysielania Rádia Regina, ktoré bude znieť v priestoroch nášho divadla, a môže sa vám stať, že vás pristaví redaktor rádia, a požiada vás o vyjadrenie vašich pocitov a názorov. Vypočujeme si pozdravy zo slovenských divadiel zapojených do Noci divadiel a pred 19. hodinou bude cez éter Slovenského rozhlasu z Divadla Andreja Bagara v Nitre odštartovaná Noc divadiel na Slovensku. Po predstavení pozveme našich divákov na javisko, kde sa môžu bližšie zoznámiť s dekoráciou muzikálu, ktorý práve videli, a urobiť si spomienkové fotografie s hercami v kulisách muzikálu Sladká Charity. Vo foyer bude inštalovaná vernisáž fotografií na tému „Ako vznikal muzikál Sladká Charity”. Po skončení muzikálu v hlavnej sále sa diváci, ktorí budú mať záujem, ale takisto aj ostatná verejnosť presunú do Štúdia DAB, v ktorom o 23.00 hod. začneme premietať jeden z našich najúspešnejších muzikálov Pacho sa vracia, na ktorý je vstup pre verejnosť zadarmo.

Príďte stráviť noc z  19. na 20. novembra 2011 s nami do Divadla Andreja Bagara.

tlačová správa DAB

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.