„Boom“ nevery

V 20. storočí povedal John Erskine jednu krásnu vetu, ktorá, podľa môjho názoru, vyvolá v človeku konkrétne nedefinovateľný pocit. Dovolím si citovať: „Vernosť  je dielom charakteru, nerastie na lúke ani nepadá z neba.” O tom by nám však vedeli rozprávať naše prababky a staré mamy, ktoré ešte pamätajú takú dobu. Dobu, kedy ľudia nemali za potreby striedať partnerov, a kedy boli dvadsaťročné slečny pre pánov v najlepších rokoch života ako dcéry.

V dnešnej dobe je takáto „zábava” priam až vyhľadávaná v baroch a na diskotékach. Mnohokrát sa nám naskytne možnosť vidieť dievčatá skôr vyzlečené než oblečené a to je asi to, čo sa chlapom najviac páči. Stúpajúca hladina alkoholu v krvi u oboch pohlaví uľahčuje konverzáciu a následné zbližovanie, preto páni neváhajú obetovať „drobné” za drinky pre slečnu pri tamtom stole.

Nesnažím sa položiť na papier žiadne feministické reči ani zakomplexované myšlienky voči chlapom. Snažím sa poukázať na fakt, ktorý je voľne prístupný verejnosti a v poslednej dobe už nielen vo veľkomestách.

Nevera

A schválne, napadne vám aspoň jeden neverník?…

Silvio Berlusconi, Hugh Grant, Tony Parker, J-Zay, Eddie Murphy, Tiger Woods, Charlie Sheen, Arnold Schwarzeneger, Eric Clapton, Boris Kollár, Vašo Patejdl, Leoš Mareš či Štefan Skrúcaný. Je to ako hľadať ihlu v kope sena s tým, že ihlu predstavuje skupina ľudí s krycím názvom OHROZENÝ DRUH. Pred pár rokmi by som si dovolila tvrdiť, že mať po boku najkrajšiu ženu sveta je snom každého chlapa. Lenže dnes sú sexuálne orgie s neplnoletými v zahraničí na každodennom poriadku a nepotrvá dlho, kým tento „boom” dorazí zo západu aj k nám ako móda či elektronika.

Mnohé milenky však zabúdajú na fakt, že ženatý muž neopustí svoju ženu a rodinu. Nikdy! V dnešnej dobe ohrozuje nevera nie len naše životy, ale aj životy našich potomkov, preto sa pokúsme z nich v budúcnosti vychovať „chránený druh” a naviesť ich na správnu cestu života, pretože my chceme byť tak veľmi šťastní, že mnohokrát kradneme šťastie niekomu druhému.

autorka článku: Simona Révayová
zdroj fotografie: deviantart.net

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.