“Zašejkujte” si na Superstar!

divakmi_oznacena_superstar_stefan_placko_prave_ukazuje_kvalitu_svojho_hlasuNitrianske univerzity budú po roku opäť hľadať svoju Superstar, päť finalistov zabojuje o tento titul už v utorok večer. Súčasťou bohatého programu budú koncerty niekoľkých kapiel i pokus o najväčší harlem shake na Slovensku.

Celé dianie vypukne už o 18.00 h na parkovisku pred ŠD Zobor, kde sa študenti pokúsia natočiť harlem shake s najväčšou účasťou na Slovensku. O tom, že by ste pri tom nemali chýbať, presviedča aj lákavá cena – prvých 50 účastníkov dostane čapovaný nápoj podľa svojho výberu zadarmo a najkreatívnejšia skupina pozostávajúca aspoň z desiatich tanečníkov získa až 50 nápojov zadarmo!

Po natáčaní prvej časti “harlemšejkového” videa odpáli hudobnú časť programu topoľčianska kapela Fishing Strip, ktorú neskôr vystrieda ex-superstarista Michal Chenko & Band. Piati finalisti vybraní spomedzi súťažiacich z oboch nitrianskych univerzít budú medzi sebou bojovať s dvomi skladbami, a to za sprievodu nitrianskej kapely Jamestown. Po nich príde na rad prešovská alternatívna formácia Chiki liki-tua a nakoniec sa dočkáte aj očakávaného headlinera v podobe kapelky HEX.

Síce teda nie v piatok podvečer, ale aj v utorok sa dá dobre zresetovať hlavy – ako každý rok, aj tentoraz zadarmo pred ŠD Zobor, kde celá superstarovská horúčka vypukne už o 18.00 a trvať bude až do neskorých ranných hodín na Pife.

Superstar NUD 2013

autorka článku: Dominika Babulicová

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.