DESAŤ ROKOV SLÁVY

2Košická kapela No Name sa po dvoch rokoch opäť vydala na turné. Konalo sa pri príležitosti vydania ich v poradí už šiesteho albumu a pri desaťročnom výročí fungovania kapely. Sieť koncertov bola rozhodená po ôsmich mestách na Slovensku a v jedenástich v Českej republike. V Nitre táto obľúbená kapela koncertovala 20. októbra po šiestich rokoch.

Od rána sa teším a vzrušene očakávam večer, aby som si opäť mohla vychutnať mojich obľúbených „chlapcov“ naživo. Zatiaľ vždy urobili skvelú šou a ľudia ich jednoducho „žerú“.

Prišla som tam trochu skôr, a tak som si poobzerala halu, ktorá sa spočiatku zdala poloprázdna. Postupne sa ale zapĺňala a na moje prekvapenie presne na minútu sa svetlo zhaslo a na pódium vyšla predkapela- teda Ewa Farna so svojou kapelou. Ewa bola naozaj fenomenálna a zaujala nielen svojím bezchybným spevom, ale aj outfitmi a šou, na ktorej sa podieľali aj členovia kapely. Po hodinke ju vystriedali už očakávaní No Name!

Hneď ako vystúpili na pódium, všetkých si získali! Igor vie urobiť šou ako máloktorý spevák, vie komunikovať s fanúšikmi a naozaj zabaviť publikum.

Zahrali a zaspievali pár pesničiek z nového albumu, ale aj nejaké staršie, ale o to známejšie pesničky. No fanúšikovia sa nedali zahanbiť a svojím spevom výdatne pomohli kapele. Väčšinu publika tvorili študenti, ale našli sa tam aj dámy, ktoré už majú školské lavice vychodené. Panovala naozaj skvelá nálada!

Po dvoch hodinách sa snažili s fanúšikmi rozlúčiť, ale s nekončiacim sa potleskom sa vrátili na pódium a zahrali ešte pár pesničiek, ktoré si všetci určite vychutnali.

Mňa teda No Name určite nesklamali. Bola sľúbená veľkolepá šou a tá naozaj aj bola.

Počas celého koncertu boli za nimi obrovské plagáty s ich fotkami a okrem toho veľké obrazovky, na ktorých sa striedali zábery z videoklipov s fotkami a inými obrázkami.

Takže ja sa už teraz teším na ich ďalšie turné alebo koncert. Určite pôjdem!

autor článku: Lenka Káčerová
autor fotky: Lenka Káčerová

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.