Raketa a pingpongová loptička v plnej moci UKF

V rámci Nitrianskych univerzitných  dní sa ako každý, aj tento rok uskutočnil turnaj v stolnom tenise. Atmosféra bola výborná, naraz sa hralo na troch stoloch. Pripravených ich bolo viac, ale nevyužili sa kvôli slabšej účasti, aká nebýva po iné roky.

Menší počet hráčov bol asi zapríčinený tým, že v rámci NUD bolo v rovnakom čase, ako v čase tohto turnaju, na programe ešte veľa ďalších stretnutí. Menší počet hráčov ale ani zďaleka neovplyvnil samotnú kvalitu turnaju, ktorá bola veľmi vysoká. Všetky zápolenia sa niesli v duchu fair play. V zápasoch o prvé miesta mohol divák vidieť skutočne zaujímavé a dramatické zápasy. Na stupňoch víťazov jednoznačne dominovala UKF, keďže vyhrala všetky prvé miesta vo všetkých kategóriách. V kategórii žien zvíťazila Alexandra Kreškócziová, v mužskej kategórii si prvenstvo vybojoval Matúš Košický. V ženskej kategórii nás reprezentovali dievčatá, ktoré sú aj aktívne hrajúcimi hráčkami. Cenami pre víťazov boli diplomy, medaily a pre prvé miesta krásne gravírované taniere.

Do budúcnosti organizátori dúfajú vo väčšiu účasť, ale hlavne, že si turnaj ponechá svoju kvalitu a hru fair play. Všetkým záujemcom jedným dychom odkazujú: „Športu zdar!“

autor článku: Jozef Rybár

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.