Večer uvoľnenia

horucka_menom_slamenak_kazdeho_infikovalaDobrú možnosť na zregenerovanie síl a odumretie mozgových buniek ponúkal Študentský bar PIFA, ktorá je súčasťou ŠD Zobor. Dňa 18. marca 2009 usporiadal prevádzkar PIFY Martin Harudel Fernet Citrus party. Táto akcia sa opakuje každý semester, a verte, kto ju raz vyskúša, nenechá si ujsť ani tie nasledujúce.

ochotne_hostesky_ponukajuce_uvitacie_drinkyMilé hostesky, sexy Gogo tanečnice, úžasný barman, vynikajúca atmosféra, super ľudia a uvítací drink. Čo by nám ešte malo chýbať? Pre pánov to bol večer, ktorý znamenal blaho pre ich oči, veď kto by odolal pohľadu na zvodné ženy. Ale party nebola iba o kráse a o ženách, ale úroveň večera zvyšovala aj šanca výhry reklamných darčekov. Nebuďte prekvapení, keď stretnete študentov so žltým slameným klobúkom na hlave obsahujúce logo sponzora, pretože táto výhra vzbudila najväčšiu súťaživosť. Kúpou akéhokoľvek alkoholického nápoja, kupujúci obdržal los, ktorý obsahoval výhru. V najhoršom prípade povzbudzujúci text „ Skús ďalej!”

aj_redakcia_on_bola_zastupena_v_hojnom_pocteVečer spestrili rôzne súťažné disciplíny. Nás najviac zaujala disciplína, kde sa opäť dokázalo, že ženské pohlavie zdolá mužské. Súťažiaci mali za úlohu vypiť cca 5 krát 0,5 dcl Fernetu Citrus čo najrýchlejšie. Výsledok bol šokujúci, v disciplíne zvíťazilo nežné pohlavie.

Atmosféra gradovala, ale študentov čakala na druhý deň krutá realita, ak, pravdaže, zvládli ranné vstávanie.

autorky článku:Kitti Halászová, Sabína Nagyová
autorky fotografií: Kitti Halászová, Sabína Nagyová

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.