Odštartoval nový rok

odstartoval_novy_rok_-_bez_popiskuAko každý akademický rok, aj ten s číslovkou 2009/2010 bol patrične slávnostne otvorený. Sezónu osláv päťdesiateho výročia školy je predsa nutné začať poriadne! A učinilo tak nielen vedenie UKF, ale aj redakcia Občasu nečasu.

Stalo sa tak 21. septembra 2009 o 10. hod. v hlavnej budove UKF. V Aule, ktorá opäť kapacitne nestačila, privítal rektor Libor Vozár 2949 nových študentov a im aj tým starším zaželal veľa úspechov v novom semestri.

Počas celej ceremónie sme my, členovia redakcie Občasu nečasu, rozdávali svojim novým študentským „kolegom” letáky s pomocnými informáciami. Tlačivo, vydané vďaka našej šikovnosti, obsahovalo tipy a rady ako sa nestratiť na (niekedy komplikovanej ;)) UKF ani v Nitre a nieslo výstižný názov, vďaka ktorému si ho pýtali aj starší študenti – Ťahák.

Možno príliš oficiálny deň, ale predsa len prvý. Najmä pre nováčikov. Ak k nim patríte, dajte vedieť, ako sa vám u nás páči. 🙂

autorka článku: Karolína Lacková
autor fotografie: Lubo Balko

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.