Už ju máme!

neskryvana_radost_sefredaktoriek_z_novej_redakcieVďaka neúnavnej a „krvopotnej” snahe (skutočne, sťahovanie sa nezaobišlo bez menších pracovných úrazov :)) sa Občasu nečasu podarilo dosiahnuť dlhodobý cieľ – získali sme priestor pre vlastnú redakciu!

Keďže pozitívne zvesti treba ďalej a s radosťou rozširovať, touto správou sa chceme pochváliť novučičkou redakciou nášho – vášho obľúbeného časáku. Vďaka pomoci všetkých aktívnych a ochotných členov a dôležitých zainteresovaných sa sídlom Občasu nečasu stali priestory ŠD Nitra, kde sa môžeme nerušene stretávať a pripravovať pre vás zaujímavý časopis, ktorý študuje s vami!

Dvere našej redakcie sme po prvýkrát s radosťou otvorili 21. septembra 2009 počas slávnostného otvorenia akademického roka. Zavítala k nám aj dekanka FF UKF Zdenka Gadušová a podaním ruky nás povzbudila v ďalšej práci. Dúfame, že ju oceníte. 🙂

Urobiť tak môžete vhodením názoru, postrehu či námetu na článok do schránky Občasu nečasu, ktorá je umiestnená v hlavnej budove UKF pri termináli na aktiváciu ISIC kariet!

Taktiež sa môžete zapojiť do pravidelných súťaží o atraktívne ceny, ktoré odteraz pre vás pripravujeme v spolupráci s našimi partnermi do každého čísla, na web i na našu fanstránku na Facebooku!

autorka článku: Zuzana Szemőková
autor fotografie: Lubo Balo

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.