Prospechové štipendiá: 0 results found

Podľa príkazu rektora z júna tohto roka pribúda fakultám UKF nová povinnosť. Prospechové štipendiá budú musieť byť zverejňované k záväznému dátumu aj na „osobitnej internetovej stránke fakulty”. Presné určenie miesta zverejnenia však chýba.

Tento článok vznikol 15. októbra, teda v deň, kedy majú byť zverejnené zoznamy študentov, ktorým vzniká nárok na prospechové štipendium. Na „nástenkový systém” sme si už zvykli, avšak podľa Príkazu rektora UKF v Nitre č. 12/2009 dochádza k zmene, podľa ktorej by sme sa mali dozvedieť, či sme medzi ocenenými šťastlivcami, aj prostredníctvom internetu. V tomto čase už informácie mali byť dostupné. Nuž, stačí si trocha posurfovať a uvidíme. Cieľom je osobitná internetová stránka fakulty – Oznamy_názovfakulty.

V prehliadači adresa www.ukf.sk, klik na fakultu, vpravo dolu oznamy… Nič. Pre istotu klikneme aj na Oznamy vľavo… Nič. S nádejou prezrieme aj AIS… Stále nič. Možno systém DOC… Detto. Predstavivosť aj chuť ďalej pátrať sa vytrácajú. Nezostáva nám nič iné, len klikať na podozrivé odkazy. Deadline zrejme fakulty nedodržali. Radšej sa poďme pozrieť na starú dobrú nástenku.

Sledovaním záhady bermudskej osobitnej internetovej stránky sa budeme venovať aj naďalej. Sledujte ďalšie číslo Občasu nečasu alebo našu internetovú stránku www.obcasnecas.ukf.sk

autor článku: Lukáš Csicsola

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.