S raketou po víťazstvo

raketa_a_sila_v_rukach-uspech_zarucenyV rámci osláv 50. výročia založenia UKF študenti ukázali aj svoju lásku k športu. Tenisový turnaj, usporiadaný Študentským parlamentom na tenisových kurtoch za ŠD Zobor, bol príjemnou oddychovou akciou.

Zúčastnení hráči, väčšinou študenti 5. ročníkov, boli najprv rozdelení do dvojíc. Hralo sa na dva sety systémom pavúka. Ôsmi prihlásení chalani sa snažili o čo najlepší výkon a neúspech brali športovo. Hrali pre radosť, niektorí raketu v rukách už dávnejšie nedržali. Úroveň turnaja však bola vysoká. Napriek priateľskej atmosfére sme medzi hráčmi mohli cítiť aj napätie. Naopak, v niektorých setoch zase hrali hlavnú rolu smiech a zábava, a nie žltá loptička. Snažili sa všetci, no ako to už býva, vyhrať môže iba jeden. Prvé miesto tento raz získal Pavol Liška, druhé Lukáš Kriško a na tretej priečke skončil Stanislav Morávek. Odmenou boli bohaté darčekové koše, venované Študentským parlamentom.

Všetkým hráčom gratulujeme a dúfame, že si turnaj nenechajú ujsť ani o rok. Touto cestou pozývame aj športovo založené dievčatá, nebojte sa a buďte chalanom dobrou konkurenciou.

autor článku: Kitti Halászová, Jana Trebulová

zdroj fotgrafie: www.patriot.sk

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.