Vybral si každý

adam_durica_sa_v_novej_pekarni_takmer_upiekolV nitrianskom klube Nová Pekáreň sa v druhý októbrový týždeň konala šnúra živých vystúpení. Pestrá zmes hudobných štýlov prilákala množstvo ľudí.

Ak sa vám páči nezávislá scéna, či už elektronická alebo gitarová, po celý týždeň ste sa mohli cítiť ako ryby vo vode. Viac než skvelú zábavu odštartoval v pondelok DJ VikiTee heslom: „Ty si vyberáš a ja ti budem hrať. Môžeš si vypočuť veci, ktoré ti inde nezahrajú.” Štvrtok bol v réžii interpretov Alone, Borra, Adam Ďurica a Everlong. Atmosféra bola skvelá a fanúšikovia rockovej hudby si prišli na svoje. Stretnúť ste sa mohli i s lídrom pôvodne trashovej, neskôr grungeovej a v súčasnosti poprockovej kapely Gladiátor Mikom Hladkým, ktorý sa na koncerte zúčastnil ako divák. Piatkový večer odštartovala kapela Kýbel Mačiek. Sama o sebe je unikát, pretože žiaden z jej stálych členov sa neodváži nazvať hudobníkom, no aj napriek tomu odhodlane hrávajú koncerty. Nasledoval Jukebox, kde hudobné želania plnil opäť DJ VikiTee. Veselý týždeň uzatvoril piatkový punkový koncert skupín Slobodná voľba a Psychicky na dne, po ktorom do rána nasledovala „punkotéka”.

autorka článku: Tatiana Michalková
autorka fotografie: Tatiana Michalková

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.