Konzolové a PC tituly v tomto štvrťroku

Všetci občas potrebujeme oddych od štúdia. Aj vy relaxujete pri počítačových a konzolových hrách? Popri poctivom študovaní je problém zachovať si prehľad, a tak vám prinášame niekoľko zaujímavých titulov, ktoré by ste rozhodne nemali prehliadnuť. Ide o tituly, ktoré už vyšli alebo vyjdú v najbližšom čase, takže ak vás niektorý z nich zaujme, neváhajte a začnite ho hľadať vo svojom obľúbenom obchode!

Fifa 11

Oproti predchádzajúcim rokom sa dočkáme výrazných zmien aj vo verzií pre počítače a síce 360 stupňové otáčanie hráčov, NextGen fyziku, vylepšená inteligencia. Zaujímavý je aj mód kariéry, ktorý nám tentoraz poskytne možnosť byť manažérom a hráčom zároveň.
Verzie: PC, PlayStation 3, Xbox360, Nintendo Wii, NDS, PSP

Call of Duty: Black Ops

Vojnu vo Vietname či konflikty v Studenej vojne, a to dokonca s možnosťou plného 3D zobrazenia nám prinesie práve táto chystaná akčná hra. Hlavnou časťou hry bude práve multiplayer, ktorý sa vo verzií pre počítače vracia ku klasickému prehľadávaniu serverov.
Verzie: PC, PlayStation 3, Xbox 360

Assassin’s Creed: Brotherhoodac-brotherhood-ponuka-multiplayer

V pokračovaní príbehu bude Ezio oslobodzovať Rím spod templárskeho vplyvu. Hlavným ťahákom hry je však multiplayer až pre ôsmich hráčov s rôznymi módmi. Likvidovať sa budeme s postavami ako klaun, mních, či kat.
Verzie: PC, PlayStation 3, Xbox360

Gran Turismo 5

Reálne sa správanie veľkého množstva áut, to je pre túto sériu typické. Mali by sme sa dočkať špeciálneho prototypu auta X1, ktoré bolo vytvorené bez ohľadu na akékoľvek bežné normy, no okrem neho nás čaká ďalších 340 áut, a to iba na začiatku. Neskôr nás ich čaká oveľa viac.
Verzie: PlayStation 3

Fallout: New Vegas

Obľúbený Washington nahradí Las Vegas, ktorý je aj v nepeknej budúcnosti mestom plným života. Čaká nás niekoľko nových zbraní, kompletne nové prostredie, avšak všetko beží na starom engine z Fallout 3, takže hra pobeží aj na slabších strojoch.
Verzie: PC, PlayStation 3, Xbox360

Two Worlds II

Pokračovanie tejto RPG hry má využiť potenciál prvého dielu. Dočkať sa máme noviniek, akými sú napríklad plavba na lodi, inventár delený na sekcie, ale aj minihry v štýle známeho kockového pokeru či hrania na hudobných nástrojoch.
Verzie: PC, PlayStation 3, Xbox360

Breach

Akčná FPS hra, v ktorej sa vžijete do roly člena špeciálnej jednotky CIA. Špecifikom je kompletne zničiteľné prostredie v plnom význame tohto slovného spojenia. Diery v stropoch, stenách, podlahách či využívanie dier po guľkách ako strieľní, to všetko je možné v tejto hre.
Verzie: PC, Xbox360

Tron: Evolution

Hra, do ktorej vstupuje syn hlavného hrdinu z pôvodného filmu. Nebudú v nej chýbať už kultové svetelné motorky, súboj s diskom, ale aj hrateľnosť podobná Assasins Creed 2, ako aj klasický RPG vývoj postavy spojený s hack n’slash prvkami.
Verzie: PC, PlayStation 3, Xbox360, Nintendo Wii, PlayStation Portable, Nintendo DS

V Tron Evolution si užijeme aj svetelné motorky
V Tron Evolution si užijeme aj svetelné motorky

Dead Space 2

Ak vás zaujal príbeh vesmírneho inžiniera Isaaca Clarka, nenechajte si ujsť druhé pokračovanie jeho dobrodružstva, ktoré sa tentoraz odohráva vo vesmírnom meste Sprawl. Pribudnú nové zbrane, monštrá, ale aj živí ľudia, s pomocou ktorých odhalíme ďalší kus príbehu.
Verzie: PC, PlayStation 3, Xbox360

Little Big Planet 2

Druhý diel úspešného sandboxu prináša množstvo noviniek, vďaka ktorým si hráči budú môcť prakticky tvoriť vlastné hry. To všetko v skvelej hrateľnosti, s obrovským množstvom predmetov, postáv, možnosťou tvoriť cutscény a veľkým počtom ďalších možností.
Verzie: PlayStation 3

autor článku: Marek Čabák
zdroj foto: gamesite.sk, zing.cz

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.