What’s coming on?

Welcome university party 2010

Najväčšia študentská akcia s pôvodnými sloganmi ako „Party animal” či „Poď sa zoznámiť” bude už tento mesiac, 19. októbra vo veľkokapacitnom Agrokomplexe v Nitre. Utorok sa bude niesť v znamení mladej slovenskej speváčky LeRy, košickej kapelky Puding pani Elvisovej a do rána bieleho sa mixážneho pultu ujme vychytený DJ EKG. Jedinečná myšlienka spojiť dve nitrianske univerzity, našu UKF a SPU, do jednej kopy tancujúcich študentov zaručuje, že This party´s gonna be LEGENDARY…

poster_university_partya1Nápad sa zrodil v hlavách dvoch študentov dúfajúc, že táto party sa stane tradíciou pre všetkých mladých, ktorí milujú dobrú hudbu a nespútanú zábavu. Každým novým ročníkom by radi priniesli to, čo si každý zaznačí do diára ako deň, na ktorý sa nezabúda, a viac spomienok na univerzitné časy. „Nebolo to jednoduché a aby sa naša predstava stala skutočnosťou a mohli sme povedať, že akcia sa naozaj koná, museli sme do toho dať svoje srdce,” hovorí jeden z organizátorov.

Čo to o programe

Celé to rozbehne mladá úspešná speváčka a herečka LeRa, ktorá spolu so svojou rockovou kapelou rozprúdi krv v žilách a navodí tu správnu pohodovú atmosféru. Najnovšie sa môže popýšiť účinkovaním v muzikáli Čajočky, kde si zahrala jednu z hlavných rolí, a skvelými singlami nahranými len nedávno. Ponuku zaujímavých interpretov rozšíri dobre známy Puding pani Elvisovej s príchuťou britpopu a im vlastným crazy štýlom s poriadnou dávkou humoru. Môžeme sa tešiť na staré hity, ako aj na pesničky z ich nového, dlho očakávaného albumu, ktorý sa chystajú vydať tento mesiac. Až do skorého stredajšieho rána nás bude sprevádzať famózny DJ EKG energickými setmi, čo naznačuje, že nikto nebude zívať nudou a len tak postávať. Pestrá paleta účinkujúcich zaručuje, že na svoje si prídu takmer všetci, a techno, electrohouse či trance music 27-ročného DJa uspokojí nejedného dancera. V každom prípade nebude na škodu, keď si každý so sebou pribalí skvelú náladu a chuť užiť si dlhú noc spolu s kamošmi alebo novými spolužiakmi.

Lístky sa dajú zohnať na UKF, SPU a internátoch Zobor alebo Nitra, a keďže party sa teší veľkému záujmu, treba sa poponáhľať. Oplatí sa nezaspať, lebo také niečo tu ešte nebolo. Byť vždy tam, kde to žije, je súčasťou študentskej filozofie a 19. október si do nej zapíše svoju vlastnú kapitolu. Ttakže, vidíme sa.

Everybody’s welcome…

autorka článku: Kamila Závodská

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.