Občas nečas otváral dvere aj tento rok

plagat-dodDeň otvorených dverí na UKF sa aj tentoraz tešil vysokej návštevnosti. Vo štvrtok 17. 2. prekročilo brány našej alma mater približne 6000 študentov stredných škôl, niektorí z nich neobišli ani dokorán roztvorené dvere redakcie Občasu nečasu. Okrem toho sme v redakcii privítali aj výhercov núdzových študentských balíčkov, ktorí môžu nový semester rozbehnúť v plnej výbave.

V porovnaní s minulým rokom, tentoraz sa na chod redakcie prišlo pozrieť podstatne menej stredoškolákov. O to viac im však redaktori mohli porozprávať a ukázať. Okrem úspechov Občasu nečasu, fungovania a tvorby celého časopisu zaujímali nádejných vysokoškolákov najmä odpovede na otázky o prijímacom konaní, možnostiach brigády popri vysokoškolskom štúdiu a študentskom živote v Nitre. Väčšina z nich odchádzala z návštevy spokojná.

Rovnako spokojní mohli byť aj traja výhercovia núdzových študentských balíčkov, o ktoré sme súťažili koncom roka 2010. Lenka Páleníková, Iveta Vondráková aj Filip Fraňo sa dostavili po svoju výhru, a tak sme im mohli srdečne potriasť rukou aj spraviť niekoľko usmievavých fotiek.

Ako to počas Dňa otvorených dverí vyzeralo v redakcii Občasu nečasu, to si môžete pozrieť v galérii.

A nezabudnite: Dvere Občasu nečasu sú pre vás otvorené každý deň 🙂

autorky článku: Zuzana Staníková, Dominika Babulicová
autorka foto: Dominika Babulicová

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.