Editoriál 01/11

foto_editorialInternet je v súčasnej dobe snáď najlepším priateľom každého študenta. Je nevyčerpateľnou studnicou múdrostí, ktoré píšeme do svojich seminárnych i záverečných prác, a jeho zákutia nám poskytujú fantastický priestor pre relax všetkého druhu, od online hier, cez dobrú muziku a filmy až po nekonečné hodiny chatovania s kamošmi. Každý však svoj platonický vzťah s internetom rozvíja trochu iným spôsobom, a tak sa niektorí členovia našej redakcie pozreli na zúbok netradičným činnostiam, ktoré nám internet ponúka. A čo by sme to boli za novinárov, keby sme sa o ne nepodelili aj s vami?

V najnovšom čísle Občasu nečasu sa teda dočítate, ako tráviť čas na internete v zmysle starého známeho „dobrý sluha, ale zlý pán”. Buďte pánmi situácie vy a využite internet vo svoj prospech, napríklad na výhodný nákup originálnych vecičiek či hľadanie zaujímavých miest, za ktorými sa oplatí vycestovať.

My milujeme internet aj kvôli ďalšiemu dôvodu, a tým je možnosť byť k vám ešte bližšie. Aby sme si svedomito plnili svoju úlohu obľúbeného univerzitného informátora, pravidelne aktualizujeme obsah na našom webe www.obcasnecas.ukf.sk, kde okrem výborných článkov nájdete aj súťaže o hodnotné ceny. A aby vám nič z našej produkcie neušlo, pridajte sa k našim fanúšikom vo fanstránke OBČAS NEČAS na facebooku. Tešíme sa na vás a na vaše reakcie. 🙂

Dominika Babulicová
šéfredaktorka

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.