Nitrianske univerzitné dni sú opäť tu

S krásnym jarným počasím prichádza aj vlna optimizmu a chuť stretávať sa s priateľmi na vynikajúcich akciách, najlepšie pod holým nebom. Aj preto sa všetci tešíme na ďalší ročník Nitrianskych univerzitných dní.

Organizátori si na pripravovanom programe, ktorý sa odohrá na prelome apríla a mája, dali záležať a zaradili doň nielen osvedčené akcie, ale aj niektoré novinky. Ako nám prezradil Miroslav Tvrdík zo Študentského parlamentu UKF, tešiť sa môžeme na najrôznejšie vedecko-odborné podujatia, zabavíme sa na hudobných, umeleckých a spoločenských akciách a v športových dueloch si užijeme prvé teplé dni. Nebude chýbať hľadanie Superstar nitrianskych univerzít, basketbalové či futbalové derby medzi UKF a SPU, tradičný Majáles, ktorý nám navodí náladu letných festivalov, a galavečer Gaudeamus dá za univerzitnými dňami finálnu bodku.

Aby vám nič z tohtoročných Nitrianskych univerzitných dní neušlo, program a presné informácie o jednotlivých podujatiach nájdete TU.

NUD 2011

autor článku: Boris Hostinský

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.