Získajte 200 eur za prezentáciu fakulty

Fakulta stredoeurópskych štúdiíDekan Fakulty stredoeurópskych štúdií Attila Komzsík vyhlásil výzvu pre vysokoškolských poslucháčov UKF v Nitre. Uchádzači môžu pre fakultu vytvoriť informačný bulletin či krátky reprezentatívny film.

Prihlásiť sa môžete do dvoch vyhlásených kategórií:

– Printová kategória:
Cieľom je vyhotovenie fakultného bulletinu a informačného materiálu o prijímacom konaní na FSŠ.

– Elektronická kategória:
Úlohou je vyhotovenie reprezentatívneho krátkeho filmu, ktorý sa zaoberá predstavením FSŠ.

Pri plánovaní bulletinu je potrebné vychádzať z obsahu usmernení, ktoré sa nachádzajú na webovej stránke http://bit.ly/ukffss (teda obsah uverejnený na danej stránke musí byť zapracovaný do bulletinu a zároveň musí byť trojjazyčný). Cieľom bulletinu je oboznámiť záujemcu o štúdium so štruktúrou fakulty, jej prevádzkou či úspechmi. Pri informačnom materiáli o prijímacom konaní porota očakáva návrh aj na obsah. Tento materiál je potrebné vyhotoviť v maďarskom alebo slovenskom jazyku a vo svojej štruktúre musí obsahovať všetky potrebné informácie o prijímacom konaní.

Pri vyhotovení krátkeho filmu nie je striktne určená forma ani obsah. Je však potrebné dodržať časový rozsah videa 5-8 minút.

Výzva upozorňuje, že pri vyhotovovaní prezentačných materiálov si uchádzači môžu zvoliť farby a formáty podľa vlastného výberu. Jedinou podmienkou prijatia materiálu je, aby bol realizovateľný.

Hlavné kritériá hodnotenia:
– nápaditosť
– kreativita
– jedinečnosť
– uskutočniteľnosť

Členovia hodnotiaceho tímu:
– vedenie fakulty
– zástupca vybranej známej reklamnej agentúry
– grafik / režisér
– stredoškolskí študenti (dvaja)

Najlepšie práce v oboch kategóriách budú honorované sumou 200 EUR zo štipendijného fondu dekana FSŠ.

Termín, do ktorého treba materiály odovzdať, je v printovej kategórii 30.06.2011 a v elektronickej kategórii 31.08.2011. Materiál v printovej kategórii je nutné odovzdať v možnej editovanej podobe na prenosnom nosiči (formáty .ai, .indd, .psd, .cdt, .cdx, resp. iné a vo formáte PDF). V elektronickej forme editovanú verziu nie je potrebné odovzdať, no uchádzač musí preukázať, že materiál, ktorý odovzdal, je jeho tvorivým nápadom.

Úplné znenie výzvy si môžete prečítať TU.

autor článku: Boris Hostinský

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.