Čo vás čaká, neminie, kým sa leto pominie?

Prinášame vám exkluzívny horoskop, ktorý vám poradí, čo robiť alebo radšej nerobiť počas letných mesiacov. Oddýchnite si pri čítaní a načerpajte informácie, ktoré sme pre vás získali od renomovaných veštíc, tajne ukrytých v trinástej komnate našej univerzity.

VODNÁR (21.1. – 19.2.)

Na začiatku leta prídeš so skvelým nápadom. Napíšeš ho na kúsok papiera a ten starostlivo ukryješ v izbe tvojho súrodenca. Zvyšok letných mesiacov stráviš hľadaním spomenutého hárka. S najbližším splnom ho však nájdeš a vyhodíš do smetí. Si predsa vodnár a nebudeš sa riadiť pokynmi napísanými na nejakom zdrape!

RYBY (20.2 – 20.3.)

Letné mesiace budú pre teba časom, kedy si uvedomíš, že sa vôbec necítiš ako ryba na suchu. Ak máš domáce zvieratko, začni mu česať srsť proti smeru hodinových ručičiek a ono sa ti určite odmení neskonalou láskou. V auguste si dávaj pozor na dážď, lebo by si sa mohol rozpustiť. Odporúčame nosiť pri každej príležitosti kompaktný dáždnik.

BARAN (21.3. – 20.4.)

Ak sa rozhodneš prihlásiť na maratón, zváž svoje rozhodnutie, lebo s veľkou pravdepodobnosťou rozhodcovia zabudnú spustiť časomieru a zistia to až po tvojom dobehnutí do cieľa. Neber to až tak tragicky, aj tak ti hrozí počas leta riziko, že sa niekde stratíš. Odporúčame začať s pestovaním bonsajov a v jedle obmedziť prísun cibule. Tvoj partner to určite ocení.

BÝK (21.4 – 20.5.)

Konečne prekonáš svoju lenivosť a zohneš sa po to euro, okolo ktorého chodíš každé ráno, keď ideš po rožky. Ak o tom neskôr napíšeš status na facebook, bude mať veľký úspech, preto dlho neotáľaj. V noci radšej zaspávaj na ľavom boku. Nepovieme ti prečo, nechceme ťa vyľakať. Len nám dôveruj.

BLÍŽENCI (21.5. – 20.6.)

V júli zistíš, že prvý apríl už bol, no aj tak si začneš strieľať zo všetkých naokolo. Všetci sa na teba hromadne nahnevajú a začnú ťa naháňať. Preto by si mal chodiť iba okolo miest, kde sa dá ľahko ukryť, avšak vyhýbaj sa muškátom. Na konci leta je veľká pravdepodobnosť, že na teba spadne kvetináč.

RAK (21.6. – 22.7.)

Zistíš, že si potomkom slávneho človeka a budeš chcieť z toho vyťažiť. No tvoja plachosť ti v tom bude robiť problémy, takže to môže, ale aj nemusí dopadnúť dobre. Keď budeš čakať pred stánkom na langoš, zoznámiš sa so zaujímavým človekom. Nech ťa neodradí jeho exotický výzor – čierny plnofúz alebo chýbajúci predný zub nie sú až také strašné telesné chyby.

LEV (23.7. – 22.8.)

Stretne ťa láska. V polovici mesiaca sa všetko skomplikuje, no ak budeš mať pri sebe nožnice a gumených medvedíkov, nedorozumenie sa vyrieši a idylka sa vráti. Ak sa rozhodneš zaspievať svojej láske serenádu pod oknom, hviezdy ti predpovedajú úspech. Nie je však potvrdené, u ktorého člena rodiny to bude, no prajeme ti veľa šťastia.

PANNA (23.8. – 22.9.)

Nevieme prečo, ale nadchneš sa pre adrenalínové športy. Dokonca ti ani nebude vadiť, ak sa pri nich trocha vyváľaš v čerstvom blate. Radšej si všetky klebety nechaj pre seba, lebo nechceme, aby si mal opletačky s miestnou detskou mafiou. Ak ti mama kúpi na narodeniny kuchársku knihu, tak ti tým naozaj chce niečo naznačiť. Pri pečení rešpektuj skúsenosti s vlastnou trúbou.

VÁHY (23.9. – 22.10.)

Podvedomie ti napovie, že je najvyšší čas na upratovanie. Dostaneš upratovaciu mániu, z ktorej bude nadšená hlavne tvoja mama. Tvoja akčná nálada ťa neopustí ani potom a rozhodneš sa založiť klub šikovných rúk. Podarí sa ti získať až troch členov, kým zistíš, že tvoje ruky sú šikovné asi tak, ako hrable do vrecka.

ŠKORPIÓN (23.10. – 22.11.)

Toto leto sa ti podarí ani raz sa nespáliť. Gratulujeme! S kamarátmi si vymyslíte novú spoločenskú hru, ktorá vás bude baviť maximálne 3 dni, potom zistíte, že naháňačka je pre malé deti a v skutočnosti ste ju ani nevymysleli vy. Si tichá voda, ktorá myje brehy, využi to vo svoj prospech.

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Zatúžiš po slobode, preto sa rozhodneš stráviť dva týždne v prírode. Po troch dňoch zistíš, že svojho tridsaťkilového psa si mal nechať doma a s plačom prosíš rodinku, kempujúcu neďaleko, o kúsok chleba a kožu zo slaniny. Nakoniec využiješ psí pohľad, ktorý ťa naučil tvoj štvornohý miláčik a zvyšok pobytu nebudete hladovať.

KOZOROŽEC (22.12. – 20.1.)

Hneď na začiatku leta zistíš, že ti veľmi chýba škola a staneš sa samoukom. Nadchne ťa srbochorvátčina alebo požiadaš starú mamu o rýchlokurz štrikovania. Konečne pochopíš, že trocha neporiadku ešte nikdy nikoho nezabilo. Zdokonaľuj svoje umenie zvádzania a budeš žať úspechy.

autorky článku: Martina Hatňanková, Andrea Janovská

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.