Aj UKF bude plesať!

Zimný semester je v plnom prúde a univerzita opäť predstaví svoju najúspešnejšiu akciu novembra – Študentské dni nitrianskych univerzít. Týždeň plný rôznorodých aktivít, ktoré si pre nás pripravil Študentský parlament, zavŕši najväčšie podujatie – Univerzitný imatrikulačný ples UKF.

Kto?

UKF – kársky ples je skutočne veľkou udalosťou a neoplatí sa ju prepásť. Každý si tam príde na svoje. Bohatý kultúrny program bude pozostávať z vystúpenia členov Akadémie tanca, nitrianskej tanečnej skupiny. Okrem iného nám študenti, v podobe ukážok, pripomenú úspešné muzikálové predstavenie – Ples upírov. Najväčším ťahákom večera bude skupina Para.

Na záver podujatia je pripravená tanečná show v znamení breakdancovej skupiny Phantoms Crew, takisto každoročná tombola, a napokon zábava až do skorých ranných hodín.

Kedy, kde a za koľko?

Celá udalosť sa uskutoční 25.novembra 2011 v priestoroch výstaviska Agrokomplex v Nitre na Chrenovej. Cena lístku ostáva rovnaká ako minulý rok, 20 € na osobu. Vzhľadom k tomu, že v cene vstupenky je okrem kultúrneho vyžitia zahrnutá aj večera s vínom a občerstvením, cena je prijateľná.

Ples UKF 2011

Aby sa vám ušlo

Najväčším problémom jesenného podujatia býva rýchlosť, akou sa sála vypredá. Aj keď kapacita pavilónu B v nitrianskom Agrokomplexe je skutočné veľká, aj študentom UKF je mnoho a boj o lístky sa stáva pomaly tradíciou. Aby ste nič nepremeškali, prečítajte si pozorne, kde a ako sa k lístkom dostanete:
2 dni, 3 predajné miesta
9. novembra, streda od 17.00 do 19.00
10. novembra, štvrtok, od 17.00 do 19.00
V hlavnej budove UKF, Trieda Andreja Hlinku, v budove Pedagogickej fakulty na Dražovskej ceste, a tiež v priestoroch Filozofickej fakulty na Štefánikovej ulici.

Pre oneskorencov sa uskutoční aj dopredaj lístkov, v ďalšie dni na ŠD Zobor, v miestnosti C-13. Nezabudnite si so sebou priniesť preukaz študenta.

Prváci, ako nováčikovia na univerzite, majú výhodu, v prvý deň predaja bude pre nich rezervovaných 50 lístkov na každom predajnom mieste.

S nami nič nezmeškáte

Ak sa aj podujatia nebudete môcť zúčastniť, je viac než isté, že vás budeme o všetkom podrobne informovať. Naši redaktori budú neustále v pozore a budú si všímať všetko, čo by vás mohlo zaujímať. Krátko po uplynutí akcie vám prinesieme čerstvé informácie nielen z plesu, ale aj z celých ŠDNU.

autorka článku: Petra Böhmerová

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.