Miesta, kde to poriadne vrie

party-je-v-plnom-prudeElektronická hudba, dokonalá audiovizuálna show s najnovšími svetelnými efektami – to sú párty, na ktoré sa poniektorí z nás tešia celučičký rok. 

All star game

Miestom v poradí už 34. Apokalypsy je opäť jedno z českých miest, tentokrát Brno. Všetko sa to začne v Brnianskej BVV v Pavilóne P už dnes, 25. novembra. Začiatok technopárty je o 18.00 a drtiť sa bude až do ôsmej ráno. Vstupenky sa dajú zakúpiť v sieti Ticketportal, Websound.eu, Techno.cz, Rave.cz a Ticketstram.
Na technopárty nebudú chýbať zvučné mená ako Mauro Picotto, Dj Rush, Joseph Capriati, Ben Sims & Paul Mac, Gayle San & Sven Wittekind, Nastia, Buchecha & Alex TB, Lucca, DJ Upgrade, DJ – ka Misa Salacova a iní.

Keď je tvoj sen SENsation

Nezabudnuteľná atmosféra nabitá energiou ti už po šiestykrát vyrazí dych priamo v Prahe. Miestom činu býva už tradične O2 aréna, no počkať si na ňu budeme musieť až do mája. Dočkajú sa aj v Amsterdame, Hasselte, Santiagu, Oslu, Kyjeve, Belehrade.  Sao Paulo tiež nebýva výnimkou. Cena vstupenky sa pohybuje v rozmedzí od 55 € do cca 70 €. V roku 2009 niesla Sensation white show názov The Ocean Of White, dva roky dozadu Wicked Wonderland a minulý rok Celebrate Life with House. Doterajšími hviezdami boli napríklad Martin Solveig, Marco V či Michael Burian.
Najlepšie je všetko zažiť na vlastnej koži!

Už čoskoro predstavíme ďalší spôsob, ako sa môžete vyblázniť, a to v českej metropole!

autorka článku a foto: Veronika Mráziková

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.