Študentky organizujú vianočný trh

S blížiacimi sa Vianocami čoraz častejšie myslíme na to, ako počas najkrajších sviatkov roka obdarovať svojich blízkych. Občas však môže byť náročnejšie dostať nápad, než samotný darček zohnať. Ak chcete darovať niečo skutočne originálne, príďte sa pozrieť na Vianočný handmade trh, ktorí pripravujú študentky UKF.

Internát Nitra bude počas stredy miestom, kde nájdete to pravé vianočné prekvapenie pre svojich príbuzných, priateľov i partnerov. Krásne ručne vyrobené produkty určite zaujmú a hlavne – budú skutočne originálnymi darčekmi. Každý účastník odprezentuje vlastnú tvorbu, a tak tu nájdete len unikátne kúsky, ktoré nikto iný mať nebude. Tri autorky, ktoré sa tento trh rozhodli usporiadať, študujú estetiku, trh bude preto skutočne estetickým zážitkom.

“Budeme ponúkať bižutéru ako náušnice, náhrdelníky, náramky. Nájdu sa aj tašky, zápisníky a možno aj nejaký ten budík :),” prezradila nám jedna z organizátoriek Veronika Buchovecká. Každý predajca bude prezentovať najmä svoj talent a vianočná výzdoba a hudobný výber dodajú celému podujatiu správnu vianočnú atmosféru. Podľa slov Veroniky ide o prvý ročník, no organizátori budú radi, ak by sa z Vianočného handmade trhu stala tradícia. Ak by ste to chceli aj vy, príďte podujatie a šikovných tvorcov podporiť v stredu 7. decembra od 9. do 17. hodiny na ŠD Nitra.

Vianočný handmade trh 2011

autorka článku: Dominika Babulicová

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.