Oslávte promócie v Park Hoteli Tartuf

Park Hotel TartufSkončil si vysokú školu a chceš to osláviť?

Oslávte promócie s rodinou a priateľmi na jedinečnom mieste, kde Vás pár kilometrov za Nitrou čaká krásne a romantické prostredie s historickým kaštieľom, tichým parkom a modernou gastronómiou.

Oslávte promócie v Park Hoteli Tartuf

Pár kilometrov za Nitrou čaká na všetkých príjemné prekvapenie. Neoklasicistický kaštieľ so štýlovými izbami, modernou gastronómiou, 5 kongresovými sálami, wellness centrom, tenisovými kurtmi, unikátnou Galériou keramiky a parkom.

Park Hotel Tartuf

Park Hotel Tartuf je situovaný na okraji obce Beladice v areáli kultúrnej pamiatky SR – historického kaštieľa obklopeného rozľahlým a tichým Pustochotárskym parkom. Ponúka ubytovanie v komfortných izbách a apartmánoch kaštieľa, tiež v hotelovej časti a v apartmánovom dome. Hotel má kapacitu 81 lôžok s možnosťou prístelky a okrem ubytovania vám ponúka aj skvelý výber jedál, nápojov a špecialít v priestrannej klimatizovanej reštaurácii, štýlovej kaviarni s letnou terasou a lobby bare. Nielen hoteloví hostia ocenia možnosť relaxu vo wellness centre – k dispozícií sú krytý bazén s vírivkou, sauny, masáže, fitnes a golfový simulátor.

Park Hotel Tartuf 3

Hotel je ideálnym miestom na organizovanie podujatí ako sú konferencie, semináre, školenia, obchodné rokovania, prezentácie, rauty, svadby, oslavy životných jubileí a PROMÓCIÍ.

Park Hotel Tartuf 7

Okrem reštauračných služieb ponúkame aj ubytovanie – pre tých, ktorí cestujú na promócie zo vzdialenejších regiónov. Vďaka rýchlostnej ceste R1 je to od nás do Nitry iba 10 min.

Park Hotel Tartuf 1

V prípade záujmu osláviť promócie v našom hoteli ponúkame študentom nitrianskych univerzít zaujímavú zľavu 10% z konzumácie v reštaurácii a tiež z ubytovania.

Ak Vám nevadí spev vtákov a cupot veveričiek, budete tu na správnom mieste.

Park Hotel Tartuf 8

Park Hotel Tartuf, Pustý Chotár 495, 951 75 Beladice

tel./fax: 037/63 30 680-681

e-mail: tartuf@tartuf.sk

www.tartuf.sk

SÚŤAŽ:

V spolupráci s Park Hotelom Tartuf sme pre Vás pripravili súťaž o zaujímavú cenu. Tou je vstup do krytého bazénu s vírivkou na 1 hod. pre 2 osoby a konzumácia v bare, reštaurácii alebo kaviarni v hodnote 10 EUR. Súťažná otázka je nasledovná: Kedy bol postavený kaštieľ, ktorý je súčasťou Park Hotela Tartuf?

Park Hotel Tartuf 6

Správnu odpoveď nájdete na www.tartuf.sk. Vaše odpovede čakáme na našej mailovej adrese obcasnecas.ukf@gmail.com do 17. júna 2012. Meno výhercu zverejníme na našej web stránke, ako aj na našom FB.

Súťaž je určená všetkým držiteľom ISIC kariet.

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.