ROCK SHAPES IV. – Tie správne rockové tvary!

Už po štvrtýkrát organizuje občianske združenie Zelená Zebra koncert neprofesionálnych rockových kapiel ROCSK SHAPES – tradične v novembri, tradične vo Frankie Rock Clube. Štyri rockové zoskupenia zahrajú na Mostnej už v pondelok, 19. novembra 2012, pre všetkých a zadarmo.

Koncert bude otvárať kapela Metafora, jej štart je naplánovaný na 19:30. Rockové zoskupenie z Brezna funguje viac než tri roky, po nahranom deme chystá vydať CD a mohli ho počuť a vidieť fanúšikovia domácich Horkýže slíže, ktorým robilo predkapelu.

Po Metafore nastúpia Insane ride z Trenčína. Najmladšou a jedinou ženou v kapele je krásna speváčka so správne rockovým hlasom. Insane Ride zahrajú v pondelok 19. novembra o 21:00 prevažne vlastné skladby s anglickými textami.

Trenčianskej skupinu vystrieda vo Frankiem domáce metalové zoskupenie Revealing the Conscience. Chalani z RtC si už zahrali aj na európsky uznávanom projekte speváčky Snovonne, v pondelok zahrajú na ROCK SHAPESe najlepšie, ako vedia.

Novinkou oproti minulým ročníkom je hosť Zelenej Zebry, ktorý vystúpi v úplnom závere. Kapela Absolut zo Zlatých Moraviec, ktorá sa hlási k hardrocku, má oproti ostatným kapelám už jeden vydaný album s názvom Tvoj svet.

Pozývame všetkých fanúšikov i nefanúšikov rockových tvarov na novembrovú ochutnávku – vidíme a počujeme sa 19. novembra 2012 vo Frankie Rock Clube, začiatok je o 19:30.

Rockshapes 4

PROGRAM ROCK SHAPES IV.:

19:30 – Metafora /pop rock ; Brezno /
21:00 – Insane ride /rock – hard rock ; Trenčín/
22:30 – Revealing the Conscience /metal ; Nitra/
24:00 – HOSŤ ZELENEJ ZEBRY – Absolut /rock – hard rock ; Zlaté Moravce/

Zelená Zebra je občianske združenie pôsobiace v Nitre, ktorého hlavným cieľom je prezentovať neprofesionálne umenie mladých ľudí od 15 do 26 rokov. Okrem pravidelného projektu ROCK SHAPES organizuje čítačky, výstavy, premietania, literárne súťaže. Už 7.meho novembra chystá autorské čítanie neprofesionálnych autorov v Staromestskej čajovni v Nitre a v decembri dve samostatné akcie – premietanie filmov z festivalu Áčko a Veľký vianočný trh. Viac na: www.facebook.com/zelenazebra.nr

Barbora Mlejová
OZ Zelená Zebra

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.