Vyhoďte skriptá, zapnite mobil

samStrach, chaos, panika. Aj vás po prvom semestrovom týždni prepadla táto skvelá trojka? Radíte sa so spolužiakmi, ako vybabrať so všetkými profesormi, docentmi, PhDr, Mgr, PhD, CSc a inými kapacitami? Nezúfajte a choďte sa vyvetrať. Veď najlepšieho parťáka, ktorý vám pomôže s úlohami aj na diske, máte vo vrecku.

Samozrejme, ak ste fanúšikom retro a klávesnica vášho mobilu je väčšia ako displej, spoliehať  sa na šikovné aplikácie nemôžete. Stále je tu žolík – priateľ na telefóne -, ktorý však v utorok, stredu a piatok večer čerpá očistné voľno. Áno, aj o tom je ťažký život študentský…

Na koho sa obrátiť, keď zlyhajú všetci vrátane vás? Predsa na techniku! Predstavte si, že svoj mobil ovládate hlasom a počas hodiny angličtiny mu nadiktujete všetko, čomu nerozumiete. On vám to bez reptania preloží a nebude sa vyhrážať „efixom“. Na slovenčine si pomocou neho zalistujete v povinnej literatúre, ktorej čítanie ste z pochopiteľných príčin odkladali (izbovice, bunkovice). No a na predmete, ktorého názov si dobrovoľne nepamätáte, sa vďaka zabudovanému snímaču zrýchlenia či magnetickému snímaču zahráte na neporaziteľného zabijaka.

Presne toto všetko (a mnohonásobne viac) zvládne skvelý mobilný telefón Samsung i9100 Galaxy S II, ktorý sa na porovnávači cien Pricemania.sk dlhodobo udržiava na prvom mieste. V jeho popise nájdete slová „výkonný, brilantný, najlepší, najtenší, inteligentný, výnimočný, luxusný“, ktoré tento malý technologický zázrak priam zbožšťujú. Božská je aj jeho cena, ktorá od uvedenia na trh a nástupu mladšieho brata klesla na polovicu, no stále sa drží na hranici 312 eur. „Estrojka“ však bojuje a s nižšou cenou (250 eur) a rovnako dobrými parametrami šliape staršiemu konkurentovi na krk. A aby ste po jej kúpe nekrachli a mohli si dovoliť aspoň rožky, využite online porovnanie cien.

Ak si myslíte, že roky štúdia zabili aj tú trochu talentu a múdrosti, ktorú ste mali, hoďte povinnosti na svoj mobil. Verte, oplatí sa.

autor článku: Pricemania.sk

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.