Editoriál 01/13

Lenka & DominikaV dnešnej dobe, kedy sa vysokoškolský titul stal už bežnou súčasťou životopisov, nie je na škodu mať nejaké eso v rukáve. Čosi, do čoho ste počas výšky vrazili svoju cennú energiu aj napriek tomu, že množstvo z nej vám vyciciavalo štúdium. Pretože robiť niečo, čo vás baví, môžete poriadne zúročiť a dáva vám to aj bonusový kredit pri hľadaní zamestnania.

My sme svoje študentské roky zasvätili Občasu nečasu. Bol súčasťou nášho života od prváku, kedy sme sa učili, ako písať, až po obdobie, keď sme začali odovzdávať naše skúsenosti mladším študentom. Časopis menil tvár, získal farebnú titulku a niekoľko ocenení. Sme naň hrdé!

Keď niečomu venujete dušu, iba ťažko sa vám s tým lúči. Preto, hoci sa týmto vydaním s časopisom lúčime ako jeho vedenie, získavame novú funkciu. Zostaneme vernými čitateľkami a patrónkami, ktoré budú sledovať, ako rastie a vyvíja sa.

Ďakujeme za krásne vysokoškolské roky v redakcii Občasu nečasu, bude nám to chýbať!

Lenka & Dominika
(po novom čitateľky)

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.