Jednoduchšie dobíjanie kreditu na stravu

Univerzita Konštantína Filozofa pripravila pre stravníkov novú službu. Študenti si budú môcť dobíjať kredit na preukaz študenta ISIC, ktorý následne použijú v školskej jedálni, už aj prostredníctvom Internet bankingu.

Doteraz tak mohli urobiť len na určených miestach v obmedzených otváracích hodinách. Pre dobitie je potrebné použiť nasledovné údaje :

1: banka, číslo účtu: Štátna pokladnica, Bratislava, číslo účtu 7000487199/8180

2: variabilný symbol (VS) – ID z preukazu študenta

dobijanie stravyPozor, treba dávať na to, že prevod nebude zrealizovaný okamžite. Transakcia medzi vašou bankou a Štátnou pokladnicou (bankou UKF) môže trvať aj niekoľko dní. Až po dokončení prevodu sa bude dať kredit použiť na objednanie stravy.

Ak nesprávne uvediete variabilný symbol, nebude možné platbu rozoznať. V tom prípade treba navštíviť centrálnu pokladnicu UKF na Triede Andreja Hlinku, nachádzajúcu sa na druhom poschodí, č. miestnosti A-227, kde musíte preložiť doklad z vašej banky, že ste platbu zrealizovali.

Dobrú chuť.

autor: Igor Roško
foto: autor, archív ON

Zdieľajte článok

Komentáre:

Označenia:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.