Zimné študentské hry aj na UKF

Zimné študentské hry po dvoch úspešných ročníkoch ožijú aj v roku 2014. Milovníci zimných športov, zábavy a hudby budú mať možnosť opäť sa stretnúť v okúzľujúcom prostredí Nízkych Tatier a nenechajú si to ujsť ani študenti UKF.

Zimné študentské hry sú podujatie organizované občianskym združením Apache Entertainment v spolupráci so študentskou radou vysokých škôl a Erasmus Student Network Slovakia. Ide o projekt, ktorý spája študentov vysokých škôl na jednom mieste za účelom súťaže a zábavy. Študenti majú zároveň skvelú príležitosť stretnúť sa so študentmi nielen zo slovenských vysokých škôl, ale aj z tých zahraničných.

Minuloročné Zimné študentské hry zožali veľký úspech
Minuloročné Zimné študentské hry zožali veľký úspech

Tento rok sa akcia sa opäť uskutoční v prostredí horského hotela Liptov v Nízkych Tatrách. Hry sa budú konať v dňoch od 21. – 23. marca 2014. Súťažiť sa bude v dvoch oficiálnych disciplínach – lyže a snowboard (zjazd / slalom) a v dvoch kategóriách – muži a ženy. Všetci zúčastnení budú mať zabezpečené ubytovanie v hoteli Liptov na 2 noci, a to dokonca s plnou penziou. Milovníkov lyžovania určite poteší dvojdňový skipass platný v celom stredisku Jasná (Chopok sever a Juh) počas piatku a soboty alebo soboty a nedele a aj 2* vstup na Carat Party.

zimne studentske dni 2013-2

Organizátori si však pre účastníkov pripravili aj bohatý program plný zábavy a iných zaujímavých aktivít. Ako po minulé roky, i tento rok budú mať účastníci možnosť vyskúšať si horolezeckú stenu, zahrať si turnaj v stolnom tenise, zapojiť sa do spoločenských hier či užiť si relaxačné aktivity. Dva večery budú sprevádzané kapelami, DJ-mi a spevákmi rôznych žánrov. Nebudú chýbať ani známe slovenské kapely Slobodná Európa a Frequency a počas druhého večera prebehne slávnostné vyhlásenie výsledkov.

autorka: Dominika Rimovská
foto: Stanislava Karellova

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.