Hlasuj za Nitrianske univerzitné dni 2014

Už sa nevieš dočkať tej nezabudnuteľnej atmosféry, ktorá ťa dostane počas Nitrianskych univerzitných dní? Tešíš sa na moment, keď zabehneš Jarný beh Nitrou? Nedočkavo vyčkávaš alegorický voz v uliciach mesta? To sme viacerí. A to je dôvod, prečo by si sa mal aj TY zapojiť do hlasovania na podporu tohto skvelého projektu.

Aká podpora? Nadačný fond Slovenskej sporiteľne prispeje značnou sumou projektu, ktorý bude disponovať číslom s najvyšším počtom hlasov. Finančná injekcia v podobe balíčka peňazí, ktorá dokáže pomôcť aj našim univerzitám pri realizácii projektu. Potrebujeme tvoju pomoc – Potrebujeme tvoj hlas!

Je to jednoduché. Určite si videl na „fejsbúkovej“ stránke odkaz na tento projekt. Dôležité je neignorovať ho, ale kliknúť na to zázračné „pridať hlas“ a zdieľať! Netreba sa báť šírenia tejto informácie a oslov ľudí aj vo svojom okolí. Pokiaľ patríš k ľuďom neznajúcim toto podujatie, môžeme ťa uistiť, že si prídeš na svoje, nech sa zaujímaš o čokoľvek. Pretože NUD je komplex vedecko-odborných, športových, umeleckých a spoločenských podujatí, ktoré pripravujú nitrianske univerzity v spolupráci s mestom Nitra.

Takže nezáleží na tom, koho budeš povzbudzovať vo futbalovom zápase o Putovný pohár rektorov nitrianskych univerzít, dôležitý je tvoj hlas, za ktorý ti vopred ďakujeme!

Pomôž získať grant na podporu Nitrianskych univerzitných dní 2014 práve TU: http://www.space.sk/vsprojekty/detail.php?p=nitrianske-univerzitne-dni-2014 

                                                                                                       autorka: Alexandra Kubicová
foto: ŠP UKF

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.