Ukáž, čo je v tebe

Práve dnes sme na UKF odštartovali už XII. ročník Nitrianskych univerzitných dní, počas ktorých sa uskutoční množstvo skvelých akcií. Práve pod záštitou Nitrianskych univerzitných dní a projektu KOMPRAX sa usporiadatelia rozhodli potešiť aj všetkých milovníkov tanca.

tanečný maratón

Radi tancujete? Máte skvelú výdrž? Chcete sa ukázať? Tak práve pre vás je určený tanečný maratón. Nemusí byť pritom profesionálnym (ne)tanečníkom, stačí, ak vás tanec baví a nebojíte sa stráviť deň v pohybe.

Akcia sa uskutoční 27. apríla 2014 (nedeľa) od 10.00 h. do 17.00 h. na ŠD Nitra (Ulica Boženy Slančíkovej).

Symbolický registračný poplatok je 1 € na osobu. Pre každého bude zaobstaraný pitný režim a jedlo. Tancovať sa bude na rôzne hudobné štýly v určitých intervaloch s prestávkami na občerstvenie!

občas nečas hlasovanie

Prihlásiť sa môžu páry v zložení: CH+D; D+D; CH+CH. V prípade, ak nemáte partnera, nezúfajte. Môžete sa zaregistrovať aj ako jednotlivec a partnera vám nájdu usporiadatelia. S registráciou však neváhajte, počet párov je OBMEDZENÝ. Zaregistrovať sa môžete prostredníctvom online formulára, ktorý nájdete napríklad aj TU.

tanečný maratónSúťažiaci okrem 7 hodinového tanca zažijú veľa zábavy a súťaží! Počas maratónu budú prebiehať súťaže na vyraďovanie párov, rôzne aktivity a taktiež budú dané pravidlá. Na výhercov, samozrejme, čaká odmena!

Do tanca bude hrať DJ VIPER, ktorého môžete poznať z RIO clubu v Nitre.

Počas tanečného maratónu bude workshop s Mirom zo STREET DANCE NITRA, ktorý pôsobí ako lektor vo Fore Mladých v Nitre, v Centre voľného času a má za sebou množstvo workshopov a súťaží s 1. miestom.

Viac informácií o akcii sa dozviete TU

autorka: Dominika Rimovská
foto: Facebook 

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.