AKTUALIZOVANÉ: V pondelok si užijeme rektorské voľno

Rektor univerzity Libor Vozár udelil pri príležitosti zasadnutia akademickej obce UKF v Nitre rektorské voľno. To si môžu vychutnať všetci študenti UKF už v pondelok 7. apríla 2014 od 10.00 do 12.30 hod. Dôvod voľna – realizácia volieb kandidáta na rektora.

Tr. A. Hlinku hlavná budova UKF

Podľa slov Petra Hrobára, ktoré publikoval vo facebookovej skupine univerzity, bolo voľno udelené z dôvodu uskutočnenia volieb na pozíciu rektora UKF. Študenti sa tak vďaka rektorskému voľnu môžu zúčastniť a zároveň aj zapojiť do diskusie kandidátov na budúceho rektora. Tá sa bude konať v čase voľna v Aule Magna UKF na Triede Andreja Hlinku. Uchádzači na post rektora univerzity tu predstavia svoje koncepcie rozvoja univerzity.
Kandidátmi sú:

  • prof. PaedDr. Zdenka Gadušová, CSc.
  • prof. PaedDr. Alena Hašková, CSc.
  • prof. RNDr. Juraj Hreško, CSc.
  • prof. RNDr. Ľubomír Zelenický, CSc.
Zasadnutie Akademického senátu UKF v Nitre a realizácia tajných volieb prebehne od 13.00 hod. Meno nového rektora/rektorky budeme poznať už 8. apríla, kedy budú zverejnené výsledky volieb na oznamovacej tabuli UKF v Nitre.
Viac informácií TU.

foto: aktuality.sk

 

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.