NUD: Prvý ročník večernej jazdy Party busom po Nitre

Hoci pre mnohých už začalo skúškové obdobie, skvelých akcií nikdy nie je dosť. Jednou z nich bola aj minulotýždňová zážitková jazda autobusom po Nitre s názvom Party bus. Predpredaj lístkov prebiehal už na Dedinských hrách a za niekoľko dní boli všetky vypredané. Účastníci zájazdu sa mohli tešiť na welcome drink, súťaže a predovšetkým nezabudnuteľný zážitok, ktorý patril k posledným v rámci tohtoročných Nitrianskych univerzitných dní.

Party bus 2014 (2)

Pred internátom ŠD Zobor sa už krátko po ôsmej hodine zbierali nadšení účastníci zájazdu a po 20.30 hod. sa spoločne vyrazilo smerom k autobusu.  Ten zdobili balóny a množstvo krepového papiera, z ktorého si študenti neskôr vyrobili čelenky. Plno bolo predovšetkým v strede, kde hrala hudba a zábava bola v plnom prúde.

Dve zastávky so súťažami

Pripravené boli dve zastávky. Prvá bola pred zimným štadiónom, kde sa uskutočnili súťaže s pivom, ktorej sa zúčastnili ako chlapci, tak aj dievčatá. Druhá zastávka bola pri jednej benzínovej stanici, kde opäť nechýbali súťaže a taktiež spoločné fotky.

Party bus 2014 (4)

Prešlo sa naozaj celou Nitrou – od internátov cez centrum mesta, až po Klokočinu. Samozrejme, našlo sa aj zopár nechápavých pohľadov na autobus plný hlučných študentov a hudby. Dve hodiny ušli ako voda a zábava pokračovala v podobe afterparty na Pife.

Party bus 2014

Aj na túto akciu študenti spomínajú len v dobrom. Som prekvapená, že napriek tomu, že sa táto akcia konala po prvý raz, bola veľmi dobre zorganizovaná. Skvelo som sa zabavila a cena lístku bola naozaj symbolická. Aspoň som sa odreagovala pred skúškami. Teším sa už na budúci ročník!”  povedala o akcii študentka Katka. Študenti si pochvaľovali i afterparty na Pife. “Tento semester som nemala veľmi čas na zábavu, ale neľutujem, že som si to rozhodla vynahradiť touto akciou. Atmosféra bola super a „afterka“ na Pife nesklamala,” s úsmevom doplnila Katku jej kamarátka Zuzka.

autorka: Sabína Bekmatovová
foto: Zuzana Harvánková

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.